با عرض معذرت

مدتی است که از یک جایی به نام بانک متنفر شدم . تابلویش  را هر جا که می بینم انگار هوومو دیدم . احساس خستگی و دل مردگی و دل زدگی بهم دست می دهد . از این که باید جیب یک عده آدم سودجو را پر از پول کنم خسته شدم . از این که یک عده ادم تازه به دوران رسیده را باید صاحب همه دارایی ها بکنم بدم می آید .از این که بایدبعضی ها را به خاطر زحمت نکشیده و رنج نبرده و فقط به خاطر دارایی هایشان تحویل بگیرم بدم می آید .  از این که باید خودم نباشم و برای دارایی های دیگران باشم به ستوه آمدم . 

 از این که باید به یک دسته از آدم هایی که ظاهر درست و سواد درست و دانش حسابی ندارند و از طریق بانک دم و دستگاهی پیدا کردند و به همه جا رسیدند، احترام بگذارم  خسته شدم . خسته و کلافه و ....دیگه وارد جزییات نمی شوم فقط این که مدتی است بانک ان هم بانک رفاه حالم را عجیب به هم می زند .

**************

جالبه :

: ١- سیاست های اعتباری هر سال در پایان سال قبل تنظیم و به بانک ها ابلاغ می شود . اما تا پایان سال چندین بار اصلاحیه بابت همان سیاست ها تنظیم و ابلاغ می شود . جالب نیست ؟!!!!

: ٢- دستورالعمل بانک مرکزی بابت امهال بدهی های ارزی مشتریان بعد از چند بار تجدیدنظر جهت اجرا به بانک ها ابلاغ و مهلتی مثلا تا پایان ٣١/٠۴/٨٩به بانک ومشتری جهت اقدام داده می شود اما درست دوهفته مانده به پایان مهلت مقرر اصلاحیه ایی بابت آن دستورالعمل صادر شده و ....این هم جالب نیست ؟!!!! 

/ 7 نظر / 29 بازدید
الهدی

سلام خانم بانکی اوخ اوخ چقدر عصبانی هستی؟ ابدا به شما نمیاد..... ولی حق داری , منم از جماعت تازه به دوران رسیده متنفرم از نوع شدیدش!

الهدی

خصوصی رو هم چک بفرمایید![گل]

باد صبا

سلام متاسفم. اگه من هم توی بانک کار می کردم دقیقا همین احساس شما رو داشتم. محیط های پول محور واقعا محیط های نفرت انگیزی هستند. اما خب باز توی همون بانک هم هستند مراجعه کنندگانی که پولدار نیستند ولی اگه کارشون راه بیفته لبخند می زنند و تشکر می کنند. امیدوارم نوشته بعدی تون شاد تر باشه.

شکلات کاکائویی

سلام... برای اینکه عدالت اسلامی در جهان برقرار بشه هنوز باید خیلی کارها بکنیم...باید خیلی صبور باشیم...شاد و شیرین و شکلاتی باشی:)

باد صبا

[گل] ببخشید حرفهای دیگری هم هست ولی فعلا فقط همین لوگوی گل

narges

salam nilufar khanum weblogetun kheili jazbam kard shayad bekhatere hesset rajebe bank ba ejaze linketun mikonam ke bishtar betunam be neveshtehatun sar bezanam movafagh bashio behruz

سینا

سخسته نباشید منم کارمند بانک مسکن هستم استخدام من ابان 82زمانی که وبلاگتون را ساختید.اولین روز کاری از من سوال کردن که چه هدفی توی بانک دارید ؟گفتم می خوهم استعفا بدهم هنوز دارم کار می کنم ولی دنبال استعفا هم هستم من 7سال از بانک حالم بهم می خوره خوشحالم که به من پیوستید