عنوان ندارد !

گاهی وقتها هر چه تلاش هم بکنی نمی توانی یک آدم را ببخشی  . نمی  توانی یک روزه همه بی مهری ها ، همه بی مروتی ها ، همه کم لطفی های یک آدم را ببخشی حتی اگر با پای خودش بیاید و این خواهش را از تو بکند . 

هر چند به ظاهر به او این احساس را دادم که همه  ظلم و کم لطفی هایش را فراموش کردم و اورا بخشیدم اما تا این لحظه نتوانستم این کار را بکنم !

/ 12 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باد صبا

سلام نمی دونم چی بگم. ولی شاید گذشت زمان کمک کنه. [گل]

کارمند بانك رفاه

سلام درسته.بعضی وقتا آدم نمی تونه کم لطفی ها و نامردی های بعضیا رو از ذهنش پاک کنه. اما چه میشه کرد؟یه جا باید کوتاه اومد و گذشت داشت.

آقای همسر

برای رفتارهای دیگران باید به اندازه خود آن رفتارو در چارچوب همان زمان و مکان ارزش قایل شد.اگر مشکل کاری و در محل کار اتفاق افتاده. به همان اندازه محل کار ارزش بررسی دارد.اما هر چقدر هم ناراحتی از دست دیگران زیاد باشد به نظرم ارزش بخشیدن را دارد نه به خاطر آنها که چه بسا ارزش بخشیدن نداشته باشند بلکه به خاطر آرامشی که خودت بدست می آوری که هم فطری است و هم وعده وحیانی.ماندلا بعد از پیروزی بر رژیم آپارتاید افریقای جنوبی وقتی همه به فکر انتقام گرفتن از سفید پوستان بودند. گفت همه را می بخشیم اما فراموش نمی کنیم .فرمایش این بزرگوار که فراموش نمی کنیم بدلیل شدت جنایان علیه سیاهان است در مورد مسایل عادی و کاری درزندگی هم باید بخشید و هم فراموش کرد

ح ر م

سلام به قول ماندلا: میتوانم ببخشم ولی نمیتوانم فراموش کنم.... در مورد بحث فرزند داشتن هم سوالم اینه که اگه کسی حسی نداشته باشه به والد شدن تکلیفش چیه؟

شکلات

به نظرم گذشت زمان تاثیری نداره تا زمانی که تو داری اون حادثه رو تو ذهنت تکرار می کنی. بهترین کار اینه که به جوانب خوب اون اتفاق و حتی خود اون فرد فکر کنی و سعی کنی به فرد به عنوان یک انسان جایز الخطا نگاه کنی. شاد و شیرین وشکلاتی باشی عزیزم:)

باد صبا

دوباره سلام فکر کنم این لینک برای شما جالب باشه. http://kooleshop.ir/category-20.html

الیاس

بسم الله الرحمن الرحیم ... با سلام و خسته نباشید ... دعوتنامه ای برایتان فرستادم ار طرف وبلاگِ حرفِـــِــــ دل ، که امیدوارم بیایید و سر بزنید و نظر گرامیتان را هم بگذارید ... امروز با یک طرحِ جدید بروزم ... "طراحیِ جدیدِ حرفــــِـــ دل ؛ تقدیم به تمام دوستان ..." www.sakha.mihanblog.com حرفــِــــ دل یا حسینِ (ع) مظلوم .... و یا ابوالفضل (ع)

هالو هفت شنبه

زیبا بود . لینکت را در کشکول مینهم ، و مرتب سر میزنم . شاد باشی