با عرض معذرت

مدتی است که از یک جایی به نام بانک متنفر شدم . تابلویش  را هر جا که می بینم انگار هوومو دیدم . احساس خستگی و دل مردگی و دل زدگی بهم دست می دهد . از این که باید جیب یک عده آدم سودجو را پر از پول کنم خسته شدم . از این که یک عده ادم تازه به دوران رسیده را باید صاحب همه دارایی ها بکنم بدم می آید .از این که بایدبعضی ها را به خاطر زحمت نکشیده و رنج نبرده و فقط به خاطر دارایی هایشان تحویل بگیرم بدم می آید .  از این که باید خودم نباشم و برای دارایی های دیگران باشم به ستوه آمدم . 

 از این که باید به یک دسته از آدم هایی که ظاهر درست و سواد درست و دانش حسابی ندارند و از طریق بانک دم و دستگاهی پیدا کردند و به همه جا رسیدند، احترام بگذارم  خسته شدم . خسته و کلافه و ....دیگه وارد جزییات نمی شوم فقط این که مدتی است بانک ان هم بانک رفاه حالم را عجیب به هم می زند .

**************

جالبه :

: ١- سیاست های اعتباری هر سال در پایان سال قبل تنظیم و به بانک ها ابلاغ می شود . اما تا پایان سال چندین بار اصلاحیه بابت همان سیاست ها تنظیم و ابلاغ می شود . جالب نیست ؟!!!!

: ٢- دستورالعمل بانک مرکزی بابت امهال بدهی های ارزی مشتریان بعد از چند بار تجدیدنظر جهت اجرا به بانک ها ابلاغ و مهلتی مثلا تا پایان ٣١/٠۴/٨٩به بانک ومشتری جهت اقدام داده می شود اما درست دوهفته مانده به پایان مهلت مقرر اصلاحیه ایی بابت آن دستورالعمل صادر شده و ....این هم جالب نیست ؟!!!! 

  
نویسنده : نیلوفر روحانی ; ساعت ٢:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٧
تگ ها : بانک